ABB Control OT600U03
Non-fused Disconnect Switch 600A 3 Poles 600VAC, Panel Mount , UL98
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet94ページ12年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-54.55%
サプライチェーン
Introduction Date2025-06-23
説明
3 pole, 600 amps rated at 600 VAC, UL 98, open non-fusible disconnect switch.
NON-FUSIBLE DISCONNECT SWITCH 600A AMP 600V-AC 3P
3P Sw 600A Nf Ul98 Lh |Abb OT600U03