3M N7E50-M516RB-50-WF
PCMCIA Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, Surface Mount Terminal
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet6ページ15年前
Datasheet6ページ16年前
Factory Futures
Mouser
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+202%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2007-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
TE Connectivity5788667-1
RIGHT ANGLE SURFACE MOUNT MEMORY CARD CONNECTOR, WITH SOLDER TERMINATION
TE Connectivity5120615-1
Board Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, Surface Mount Terminal
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 0.635mm Solder RA SMD T/R
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 0.635mm Solder RA SMD 0.5A
Connector 50pin ,- 6.64mm CompactFlash - Type I , 46.6mm*26.5mm*26.5mm
説明
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 0.635mm Solder RA SMD T/R 0.5A
Connector 50pin ,- 8.3mm CompactFlash - Type I,II , 49.94mm*38.65mm
Cardedge & Backplane Connectors CRD HDR 2mm STANDOFF SMT NORMAL 30u GLD
Cheese Slotted Screw M8 X 1.25 Thread 70mm Lg Natural Nylon