3M MU18-8FBK
Fork Terminal, #8 Stud Size, 18 AWG, 600 V, Bare Insulated, Bare, Crimp Termination Only, 1000 PK
価格と在庫
データシート & ドキュメント
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
関連部品
PanduitP22-4F-M
Fork Terminal non-insulated 26- 22 AWG 4 stud size bulk package.