3M 14B26-SZLB-A00-0LC
Mini Delta Ribbon Cable Assembly, .05 Inch High Speed Video Data Transmission
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ15年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+717%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
CABLE ASSEMBLY, MINI-D PLUG X2,RIBBON CBL,1000CM,28 AWG, GRAY PVC JKT
CABLE ASSEMBLY, MINI-D PLUG X2,26 COND TWINAX (RIBBON) CBL,10M,28 AWG, BEIGE, PVC
80008053458 14T26-Szlb-700-0Lc=Assy 26 Pos Mdr Camera Link T Rohs Compliant: Yes
説明
Cable Assembly Data 10m 28AWG 26 POS SCSI to 26 POS SCSI PL-PL
Cable Assembly, Communication Cable
CBL ASSY CENTRON 26POS M-M 10M
Cable Assembly, Hsmdr, 10M; Connector Type A:Mdr Plug, 26 Way; Connector Type B:Mdr Plug, 26 Way; Cable Length - Imperial:32Ft; Cable Length - Metric:10M; Jacket Colour:Beige; Product Range:14B26 Series; Approval Bodies:Ul; Cable Rohs Compliant: Yes |3M 14B26-SZLB-A00-0LC