Yageo Group YC248-JR-0791RL
Array Chip Resistor Thick Film 91Ohm 5% ISOL Molded 16-Pin 1606 Convex Paper T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group YC248-JR-0791RL.
IHS
Datasheet13 pagine2 anni fa
Datasheet12 pagine4 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2005-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicEXB-2HV910JV
Res Thick Film Array 91 Ohm 5% 1/4W 200ppm/C ISOL Molded 16-Pin 1506(8 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film NET 100 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 16-Pin 1506 Convex SMD Paper T/R
Yageo GroupYC158TJR-07100RL
Network Chip Resistor Thick Film 100Ohm 5% BUS Molded 10-Pin 1206 Convex Paper T/R
RES NTWK ARRAY 82 OHM 1/16W 5% 0603 8 ELEMENT SMD
PanasonicEXB2HV101JV
Resistor Thick Film Array 100 Ohm 5% 1/4W 200ppm/C ISOL 16-Pin 1506(8 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film Array 100 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 16-Pin 1506(8 X 0602) Convex SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group YC248-JR-0791RL fornite dai suoi distributori.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 91ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0616
RES ARRAY 8 RES 91 OHM 1606