Yageo Group YC248-FR-07510RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 510ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount,...
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group YC248-FR-07510RL.
Datasheet12 pagine4 anni fa
HQonline
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2005-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group YC248-FR-07510RL fornite dai suoi distributori.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 510ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0616
1606Convex Long Side Terminals ARRAY/NETWORK RESISTOR YC248 0.157Lx0.063W 4.00mmx1.60mm 510Ohm ±200ppm/C ±1%
RES ARRAY 8 RES 510 OHM 1606