Yageo Group YC124-JR-072K4L
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 2400ohm, 25V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0408
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group YC124-JR-072K4L.
IHS
Datasheet13 pagine2 anni fa
HQonline
Future Electronics
_legacy Avnet
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2005-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
RES NTWK ARRAY 2.4K OHM 1/16W 5% 0603 4 ELEMENT SMD
CTS Components741X083222JP
Res Thick Film Array 2.2K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804
Res Thick Film Network 2.2K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804 Convex SMD Paper T/R
Yageo GroupYC164-JR-072K4L
Res Thick Film Array 2.4K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
PanasonicEXB-28V242JX
Res Thick Film Array 2.4K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-N8V242JX
Res Thick Film Array 2.4K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group YC124-JR-072K4L fornite dai suoi distributori.
2.4k Ohm 5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network
RES ARRAY 4 RES 2.4K OHM 0804