Yageo Group YC124-FR-0724RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 24ohm, 25V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0408
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group YC124-FR-0724RL.
IHS
Datasheet13 pagine2 anni fa
_legacy Avnet
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2012-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Res Thick Film Array 24 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex SMD Paper T/R
Res Thick Film Array 22 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD T/R
Yageo GroupYC164-FR-0722RL
YC124 Series 4 Elements 22 O ±1 % 0.063 W 50 V 0603 x 4 Chip Resistor Network
Res Thick Film Array 24 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
PanasonicEXB-28V240JX
Res Thick Film Array 24 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
Res Thick Film Array 24 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group YC124-FR-0724RL fornite dai suoi distributori.
4 ±1% 24Ω 62.5mW ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays
YC124 ARRAY/NETWORK RESISTOR 0804Convex Long Side Terminals Resistor Network/Array ±1% ±200ppm/C 24Ohm 0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm
Network Resistors RA_0402X4 24Ω ±1% ±200ppm/℃
24¦¸ ¡À1% ¡À250ppm/¡æ 62.5mW 0804 2mm*1mm*550¦Ìm