Yageo Group XP10NA011H
Power MOSFET, N Channel, 100 V, 48.5 A, 0.011 ohm, TO-252, Surface Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group XP10NA011H.
Farnell
Datasheet8 pagine0 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-3.61%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2024-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group XP10NA011H fornite dai suoi distributori.
Power Field-Effect Transistor
MOSFET, N-CH, 100V, 48.5A, TO-252;
MOSFET, N-CH, 100V, 48.5A, TO-252; Channel Type:N Channel; Drain Source Voltage Vds:100V; Continuous Drain Current Id:48.5A; Transistor Mounting:Surface Mount; Rds(on) Test Voltage:10V; Gate Source Threshold Voltage Max:4V RoHS Compliant: Yes