Yageo Group RT1206BRD07845RL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 845Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RT1206BRD07845RL.
IHS
Trend di 3 mesi:
-0.12%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
PanasonicERA-8AEB8450V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 845ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA8AEB911V
Res Thin Film 1206 910 Ohm 0.1% 1/4W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-8AEB8250V
ERA Series 1206 825 Ohm ±0.1% 0.25 W Thin Film Chip Resistor
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RT1206BRD07845RL fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 845ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 1206 845Ohm 0.1% Paper T/R
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR RT 0.122Lx0.063W 3.10mmx1.60mm 0.25W 1/4W 845Ohm ±25ppm/C
Thin Film Resistors - SMD 1/4W 845 ohm .1% 25ppm
RES SMD 845 OHM 0.1% 1/8W 1206