Yageo Group RT1206BRD07665RL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 665Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RT1206BRD07665RL.
IHS
Trend di 3 mesi:
-0.50%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
PanasonicERA-8AEB6650V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 665ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA-8AEB621V
Res Thin Film 1206 620 Ohm 0.1% 0.25W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-8AEB6040V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 604ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RT1206BRD07665RL fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 12ohm, 200V, 0.05% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 1206
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 1206 665Ohm 0.1% Paper T/R
RT FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 665Ohm 0.25W 1/4W
Thin Film Resistors - SMD 1/4W 665 ohm .1% 25ppm