Yageo Group RT0805DRD07560KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 560000ohm, 150V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RT0805DRD07560KL.
IHS
Trend di 3 mesi:
-0.30%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
PanasonicERA-6AED564V
125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 560kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-6AED514V
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR 0.5% 25PPM 510000 OHM
PanasonicERJ6RED5603V
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±0.5% 560kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RT0805DRD07560KL fornite dai suoi distributori.
RT FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.5% ±25ppm/C 560kOhm 0.125W 1/8W
Thin Film Resistors - SMD 560K ohm 0.5% 25 ppm High-Precision
RES SMD 560K OHM 0.5% 1/8W 0805
SMD Resistor 0805 560KΩ ±0.5% 1/8W ±25ppm/℃