Yageo Group RT0603DRE0759KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 59000ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RT0603DRE0759KL.
IHS
Trend di 3 mesi:
-11.99%
Introduction Date2008-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-PB3D5902V
Res Thick Film 0603 59K Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ3RBD5602V
Res Thick Film 0603 56K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ3RBD6202V
Res Thick Film 0603 62K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603DRD0759KL
Res Thin Film 0603 59K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRT0603DRD0762KL
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.5% ±25ppm/℃ 62kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRE0603DRE0756KL
Chip Resistor Precision Grade Thick Film 0603 56kOhm 0.5% Paper T/R
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RT0603DRE0759KL fornite dai suoi distributori.
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0603 59kOhm 0.5% Paper T/R
RT FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.5% ±50ppm/C 59kOhm 0.1W 1/10W
RES SMD 59K OHM 0.5% 1/10W 0603
Thin Film Resistors - SMD 1/10W 59K ohm .5% 50ppm