Yageo Group RT0603BRE0743K2L
100mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±0.1% 43.2kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RT0603BRE0743K2L.
Future Electronics
Datasheet10 pagine3 anni fa
Datasheet10 pagine3 anni fa
Datasheet9 pagine3 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicERA-3AEB4322V
Res Thin Film 0603 43.2K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603BRD0743K2L
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 43.2kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 43200ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERJ-PB3B4322V
ERJ 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±50ppm/C 43.2kOhms 0.2W 1/5W
PanasonicERA3AEB473V
Res Thin Film 0603 47K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD0740K2L
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 40.2kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RT0603BRE0743K2L fornite dai suoi distributori.
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0603 43.2kOhm 0.1% Paper T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 43200ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Thin Film Resistors - SMD 43.2K OHM .1% 50PPM 1/10W