Yageo Group RT0603BRE0715K4L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 15400ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RT0603BRE0715K4L.
Parti correlate
PanasonicERA3AEB1542V
Res Thin Film 0603 15.4K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD0715K4L
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 15.4kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-3AEB153V
Res Thin Film 0603 15K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB163V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 16kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD0715KL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 15kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD0716K9L
Res Thin Film 0603 16.9K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RT0603BRE0715K4L fornite dai suoi distributori.
Res Thin Film 0603 15.4K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Molded SMD Paper T/R
RES SMD 15.4KOHM 0.1% 1/10W 0603
Res, 15K4, 0.1%, 0.1W, Thin Film, 0603; Resistance:15.4Kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:High Precision, High Stability Rohs Compliant: Yes |Yageo RT0603BRE0715K4L