Yageo Group RT0603BRE0714KL
100mW Thin Film Resistor 75V ±50ppm/℃ ±0.1% 14kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RT0603BRE0714KL.
Newark
Introduction Date2008-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
PanasonicERA3AEB1402V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 14000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603BRD0714KL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 14kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-3AEB153V
Res Thin Film 0603 15K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB1332V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 13300ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603BRD0715KL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 15kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RT0603BRE0714KL fornite dai suoi distributori.
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0603 14kOhm 0.1% Paper T/R
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR RT 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 14kOhm ±50ppm/C
RES SMD 14K OHM 0.1% 1/10W 0603
Res, 14K, 0.1%, 0.1W, Thin Film, 0603; Resistance:14Kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:High Precision, High Stability Rohs Compliant: Yes |Yageo RT0603BRE0714KL