Yageo Group RT0603BRE0713K3L
100mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±0.1% 13.3kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RT0603BRE0713K3L.
IHS
Trend di 3 mesi:
-0.80%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupRT0603BRD0713K3L
Res Thin Film 0603 13.3K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA3AEB1332V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 13300ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA3AEB1242V
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 12.4kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
100mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 12.7kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD0714KL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 14kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0603BRD0712K7L
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 12.7kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RT0603BRE0713K3L fornite dai suoi distributori.
Res Thin Film 0603 13.3K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 13300ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res, 13K3, 0.1%, 0.1W, Thin Film, 0603 Rohs Compliant: Yes |Yageo RT0603BRE0713K3L
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR RT 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 13.3kOhm ±50ppm/C
Thin Film Resistors - SMD 13.3KOhm 0.1% 1/10W 75 Volts 50ppm