Yageo Group RT0603BRE07133KL
100mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±0.1% 133kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RT0603BRE07133KL.
Future Electronics
Datasheet10 pagine3 anni fa
Datasheet10 pagine3 anni fa
Datasheet9 pagine3 anni fa
Datasheet9 pagine6 anni fa
Datasheet10 pagine16 anni fa
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Introduction Date2008-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicERA3AEB1333V
Res Thin Film 0603 133K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRT0603BRD07133KL
Res Thin Film 0603 133K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA3AEB124V
Res Thin Film 0603 120K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB1373V
Res Thin Film 0603 137K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD07140KL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 140kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 130kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RT0603BRE07133KL fornite dai suoi distributori.
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0603 133kOhm 0.1% Paper T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 133000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RT Series 0603 133 kOhm 0.1 W ±0.1 % ±50 ppm/°C Surface Mount Thin Film Resistor
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR RT 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 133kOhm ±50ppm/C
RES SMD 133K OHM 0.1% 1/10W 0603
Thin Film Resistors - SMD 133 kOhms 50PPM/C 100mW 0603 10%