Yageo Group RT0402BRE0730KL
62.5mW Thin Film Resistor 50V ±50ppm/℃ ±0.1% 30kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RT0402BRE0730KL.
Future Electronics
Datasheet10 pagine3 anni fa
Datasheet10 pagine3 anni fa
Datasheet9 pagine3 anni fa
Upverter
Newark
ODG (Origin Data Global)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-2.96%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicERA2AEB303X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 30kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0402BRD0730KL
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 30kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA2AEB333X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 33kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB2942X
Res Thin Film 0402 29.4K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0402BRD0730K1L
62.5mW Thin Film Resistor 50V ±25ppm/℃ ±0.1% 30.1kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0402BRD0727K4L
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 27.4kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RT0402BRE0730KL fornite dai suoi distributori.
Res Thin Film 0402 30K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/C Pad SMD T/R
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR RT 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.063W 1/16W 30kOhm ±50ppm/C
RT Series 0402 0.063 W 30 kOhms ±0.1% ±50 ppm/°C SMT Thin Film Chip Resistor