Yageo Group RL2010FK-070R047L
2010 (5125METRIC) Fixed Resistor Rl 0.197LX0.098W 5.00MMX2.50MM 0.75W 3/4W 47MOHM ±1200PPM/C
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RL2010FK-070R047L.
Trend di 3 mesi:
-0.60%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-L1DKF47MU
Res Thick Film 2010 0.047 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity / AMP3-2176157-0
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.047 Ohm 1% 3/4W ±50ppm/°C Molded Emboss T/R
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2010 47mOhm 1% Emboss T/R
PanasonicERJ-L1DKF50MU
Res Thick Film 2010 0.05 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.05ohm, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
TE ConnectivityTLM2HDR043FTE
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.043 Ohm 1% 3/4W ±50ppm/°C Molded Emboss T/R
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RL2010FK-070R047L fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.047ohm, 0.1877V, 1% +/-Tol, 1200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
47m¦¸ ¡À1% 750mW ¡À1200ppm/¡æ 2010 5mm*2.5mm*650¦Ìm
RL2010FK-070R047L, YAGEO / YAGEO AMERICA
Res, R047, 0.75W, 2010, Thick Film; Resistance:0.047Ohm; Product Range:Rl Series; Resistor Case/Package:2010 [5025 Metric]; Power Rating:750Mw; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Technology:Thick Film; Product Length:5Mm Rohs Compliant: Yes |Yageo RL2010FK-070R047L