Yageo Group RC2010JK-07360KL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 360kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RC2010JK-07360KL.
IHS
Datasheet11 pagine2 anni fa
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Res Thick Film 2010 360K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12ZYJ364U
Res Thick Film 2010 360K Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 330000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
PanasonicERJ-12ZYJ334U
Res Thick Film 2010 330K Ohm 5% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2010 330K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12ZYJ394U
Res Thick Film 2010 390K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RC2010JK-07360KL fornite dai suoi distributori.
General Purpose Chip Resistor Thick Film 2010 360kOhm 5% Emboss T/R
RC FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 360kOhm 0.75W 3/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 360000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010