Yageo Group RC0201JR-071M8L
Res Thick Film 0201 1.8M Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RC0201JR-071M8L.
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Introduction Date2008-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-1GEJ185C
Res Thick Film 0201 1.8M Ohm 5% 1/20W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD Paper T/R
PanasonicERJ-1GNJ185C
Res Thick Film 0201 1.8M Ohm 5% 0.05W(1/20W) -400ppm/C to 150ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0201FR-071M8L
Res Thick Film 0201 1.8M Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201FR-071M96L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0201 1.96MOhm 1% Paper T/R
Yageo GroupRC0201FR-071M62L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0201 1.62MOhm 1% Paper T/R
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RC0201JR-071M8L fornite dai suoi distributori.
50mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 1.8MΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0201 1.8MOhm 5% Paper T/R
RC FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 1.8MOhm 0.05W 1/20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 1800000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
RC Series 0201 0.05 W 1.8 MOhm ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Thick Film Resistors - SMD 1.8mOhms 1/20W 0201 5%
SMD Resistor 0201 1.8MΩ ±5% 1/20W ±200ppm/℃