Yageo Group RC0201FR-07374KL
Res Thick Film 0201 374K Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RC0201FR-07374KL.
IHS
Trend di 3 mesi:
+2.15%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-1GEF3743C
Res Thick Film 0201 374K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GNF3743C
Res Thick Film 0201 374K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
PanasonicERJ-1GEF3573C
Res Thick Film 0201 357K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
50mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 392kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res General Purpose Thick Film 0201 340k Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded Paper T/R
Yageo GroupAC0201FR-07340KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.05W, 340000ohm, 25V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0201
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RC0201FR-07374KL fornite dai suoi distributori.
RC FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 374kOhm 0.05W 1/20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 374000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
RC Series 0201 0.05 W 374 kOhm ±1 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Thick Film Resistors - SMD 374kOhms 1/20W 0201 1%