Yageo Group PE2010FKF070R022L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2010 22mOhm 1% Emboss T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group PE2010FKF070R022L.
IHS
Datasheet14 pagine2 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-MP3KF22MU
Res Metal Plate 2010 0.022 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±75ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupPE2010FKM070R02L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2010 20mOhm 1% Emboss T/R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 0.022ohm, 0.1048V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Yageo GroupPE2010FKE070R02L
500mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 20mΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityTLM2HDR022FTE
SMD Current Sense Resistors, TLM Series, 0.022 ohm, 750 mW, 1%, 2010 [5025 Metric]
TE Connectivity / AMP2-2176157-3
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.024 Ohm 1% 3/4W ±50ppm/°C Molded Emboss T/R
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group PE2010FKF070R022L fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 0.022ohm, 0.1048V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
RES 0.022 OHM 1% 1/2W 2010
.022 OHM .5W 1% 100PPM