Yageo Group PE0805FRF070R005L
Res Metal Foil 0805 0.005 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group PE0805FRF070R005L.
IHS
Datasheet12 pagine5 anni fa
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.46%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-04-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
KOA SpeerTLR2ATTD5L00F
Fixed Resistor, 1W, 0.005ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Res Metal Strip 0805 5m Ohm 1% 1/4W ±110ppm/°C Molded SMD Embossed T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.005ohm, 0.0707V, 1% +/-Tol, 110ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERJ-6LWFR005V
500mW Thick Film Resistors 0ppm/℃~+300ppm/℃ ±1% 5mΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Metal Plate 0805 0.005 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±150ppm/C Pad SMD T/R Automotive
PanasonicERJ-6LWJR005V
Res Thick Film 0805 0.005 Ohm 5% 0.5W(1/2W) 0ppm/C to 300ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group PE0805FRF070R005L fornite dai suoi distributori.
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 0805 5mOhm 1% Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 0.005ohm, 0.025V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RES, R005, 1%, 0.125W, METAL FILM, 0805;
5m¦¸ ¡À1% 125mW ¡À100ppm/¡æ 0805 2.03mm*1.27mm*600¦Ìm