Yageo Group FMP200JT-52-220K
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 220000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group FMP200JT-52-220K.
Newark
Trend di 3 mesi:
-12.19%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2023-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 220000ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 220000ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 220000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR25J220K
Through Hole Carbon Film Resistor, Cfr Series, 220 Kohm, 330 Mw, - 5%, 250 V, Axial Leaded
Stackpole ElectronicsCF12JT220K
CF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ -850ppm/C 220kOhm 0.5W 1/2W
Stackpole ElectronicsCF14JT220K
Res Carbon Film 220K Ohm 5% 0.25W(1/4W) -850ppm/°C to 0ppm/°C Conformal AXL T/R
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group FMP200JT-52-220K fornite dai suoi distributori.
Res Metal Film 220K Ohm 5% 2W ±100ppm/C Conformal AXL Ammo Pack
RES, 220K, 2W, AXIAL, METAL FILM;
220K¦¸ ¡À5% 2W ¡À100ppm/¡æ ,D3.9XL9MM 9mm
Res, 220K, 2W, Axial, Metal Film; Resistance:220Kohm; Product Range:Fmp Series; Power Rating:2W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:Axial Leaded; Voltage Rating:500V; Resistor Technology:Metal Film; Product Length:9Mmrohs Compliant: Yes |Yageo FMP200JT-52-220K