Yageo Group FMP200JT-52-100K
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 100000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group FMP200JT-52-100K.
IHS
Datasheet16 pagine2 anni fa
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-9.42%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2023-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Parti correlate
Stackpole ElectronicsRNF18JBD100K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 100000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 100000ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 100000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 100000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR200J100K
Res Carbon Film 100K Ohm 5% 2W -500ppm/°C to -100ppm/°C AXL Thru-Hole Ammo Pack
TE Connectivity1625890-2
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 100000ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group FMP200JT-52-100K fornite dai suoi distributori.
Res Metal Film 100K Ohm 5% 2W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
RESISTOR, 100K, 2W, AXIAL;
METAL FILM RESISTORS
100K¦¸ ¡À5% 2W ¡À100ppm/¡æ 9mm