Yageo Group AT0805FRD07511RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 511ohm, 150V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group AT0805FRD07511RL.
IHS
Datasheet9 pagine2 anni fa
Upverter
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-05-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group AT0805FRD07511RL fornite dai suoi distributori.
RES 511 OHM 1% 1/8W 0805