Yageo Group AT0603DRE07475RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 475ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group AT0603DRE07475RL.
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-05-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group AT0603DRE07475RL fornite dai suoi distributori.
RES SMD 475 OHM 0.5% 1/10W 0603