Yageo Group AF164-FR-0710KL
4 ±1% 10kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group AF164-FR-0710KL.
IHS
Datasheet9 pagine2 anni fa
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-2.26%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Res Thick Film Array 10K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Yageo GroupYC164-FR-0710KL
Array Chip Resistor Thick Film 10kOhm 1% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex Paper T/R
Res Thick Film Array 10K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD T/R
PanasonicEXB38V103JV
Resistor Thick Film Array 10K Ohm 5% 200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
PanasonicEXB-V8V103JV
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Punched Carrier T/R
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group AF164-FR-0710KL fornite dai suoi distributori.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 10000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
AF164 1206 (3216Metric) Convex Long Side Terminals Resistor Network/Array ±1% ±250ppm/C 10kOhm 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206 / 10k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±250ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Res, 4Resistor, 10K, 1%, 50V, 1206; Resistance:10Kohm; Network Circuit Type:Isolated; No. Of Resistors:4Resistors; Resistor Case/Package:1206 [3216 Metric]; Resistance Tolerance:± 1%; Voltage Rating:50V; Power Rating Per Resistor:-Rohs Compliant: Yes |Yageo AF164-FR-0710KL