Yageo Group AF122-JR-0775RL
Anti-Sulfurated Chip Resistor Array Thick Film 75Ohm 5% ISOL Molded 4-Pin 0404 Convex Paper T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group AF122-JR-0775RL.
IHS
Datasheet9 pagine2 anni fa
Future Electronics
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2013-09-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupYC122-JR-0775RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 75ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0404
PanasonicEXB-24V750JX
Res Thick Film Array 75 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 4-Pin 0404(2 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-24V680JX
Res Thick Film Array 68 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 4-Pin 0404(2 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-34V820JV
Res Thick Film Array 82 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 4-Pin 0606(2 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupYC122-JR-0782RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 82ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0404
CTS Components742C043680JP
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.126W, 68ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0606
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group AF122-JR-0775RL fornite dai suoi distributori.
AF12 Series 0402 (x2)75 Ohm ±5% ±200 ppm/°C Anti-Sulfurated Resistor Array
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 75ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0404