Welwyn WSMHP20-1K0F
Surface Mount Chip Resistor, Thick Film, Aec-Q200 Wsmhp Series, 1 Kohm, 20 W, 1%, 500 V
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Welwyn WSMHP20-1K0F.
IHS
Datasheet3 pagine4 anni fa
Newark
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di Welwyn WSMHP20-1K0F fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 20W, 1000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4040
RES, 1K, 1%, 20W, TO-263, THICK FILM
RES, 1K, 1%, 20W, TO-263, THICK FILM; Resistor Case Style: TO-263 (D2PAK); Resistance: 1kohm; Product Range: WSMHP Series; Voltage Rating: 500V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 20W; Resistance Tolerance: ±