Welwyn WP4S-270RJA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 270ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Welwyn WP4S-270RJA1.
IHS
Datasheet4 pagine5 anni fa
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+37.20%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descrizioni
Descrizioni di Welwyn WP4S-270RJA1 fornite dai suoi distributori.
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 270 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
270¦¸ ¡À5% 4W ¡À200ppm/¡æ 13mm