Welwyn WP2S-1R5JA25
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1.5ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Welwyn WP2S-1R5JA25.
Trend di 3 mesi:
-3.96%
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 1.5ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX2SJ1R5
Through Hole Resistor, Rox Series, 1.5 Ohm, 2 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1.5ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERX-2SJ1R5V
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 1.5ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX2SJ1R5
Descrizioni
Descrizioni di Welwyn WP2S-1R5JA25 fornite dai suoi distributori.
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 1.5 Ohm, 2 W, - 5%, 50 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
RES, 1R5, 5%, 2W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance:1.5ohm; Product Range:WP-S Series; Power Rating:2W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case
1.5¦¸ ¡À5% 2W ¡À200ppm/¡æ 9mm
1.5 OHM 5% 2W