Welwyn WP25S-10RJA15
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 10ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Welwyn WP25S-10RJA15.
IHS
Datasheet4 pagine5 anni fa
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-7.34%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descrizioni
Descrizioni di Welwyn WP25S-10RJA15 fornite dai suoi distributori.
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 10 Ohm, 2.5 W, - 5%, 75 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
10¦¸ ¡À5% 2.5W ¡À200ppm