Welwyn WINT0603LF111001A
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 1000ohm, 75V, 0.05% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Welwyn WINT0603LF111001A.
IHS
Datasheet3 pagine3 anni fa
Newark
Introduction Date2015-11-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Welwyn WINT0603LF111001A fornite dai suoi distributori.
Res, 1K, 0.05%, 75V, 0603, Thin Film
1K OHM .05% 15PPM 1/10W
RES, 1K, 0.05%, 75V, 0603, THIN FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 1kohm; Product Range: WIN Series; Voltage Rating: 75V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 100mW; Resistance Tolerance: