Welwyn WH50T-51RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 51ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Welwyn WH50T-51RJI.
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descrizioni
Descrizioni di Welwyn WH50T-51RJI fornite dai suoi distributori.
Res Wirewound 51 Ohm 5% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Bulk
5% ¡À50ppm/¡æ 51¦¸ 50W 95.5mm*30mm*16mm