Welwyn WH50T-1K0JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 1000ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Welwyn WH50T-1K0JI.
IHS
Datasheet4 pagine4 anni fa
Newark
Farnell
Supply Chain
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descrizioni
Descrizioni di Welwyn WH50T-1K0JI fornite dai suoi distributori.
Through Hole Resistor, WH Series, 1 kohm, 50 W, 5%, 1.25 kV
RESISTOR, AL CLAD, SPADE, 1K0, 50W
RESISTOR, AL CLAD, SPADE, 1K0, 50W; Resistance: 1kohm; Product Range: WH Series; Power Rating: 50W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Terminals: Solder Lug; Voltage Rating: 1.25kV; Resistor Element Material: Wirewound; Tempe