Welwyn WH50-1K5JI
Res, 1K5, 50W, 1.25Kv, Wirewound, Panel Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/welwyn WH50-1K5JI
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Welwyn WH50-1K5JI.
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descrizioni
Descrizioni di Welwyn WH50-1K5JI fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 1500ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
RES, 1K5, 50W, 1.25KV, WIREWOUND, PANEL;