Welwyn WDBR1-12RKTW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 700W, 12ohm, 10% +/-Tol, 600ppm/Cel, Chassis Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Welwyn WDBR1-12RKTW.
Electro Sonic
Datasheet4 pagine1 anno fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descrizioni
Descrizioni di Welwyn WDBR1-12RKTW fornite dai suoi distributori.
Res Thick Film 12 Ohm 10% 1500W ±600ppm/C Faston Bulk
12 OHM 1K5W 10%