Welwyn WA83ZI-390RJT06
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 390ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Welwyn WA83ZI-390RJT06.
IHS
Datasheet3 pagine6 anni fa
Supply Chain
Country of OriginUk
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2020-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descrizioni
Descrizioni di Welwyn WA83ZI-390RJT06 fornite dai suoi distributori.