Welwyn W31-1R0JA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1ohm, 100V, 5% +/-Tol, 150ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Welwyn W31-1R0JA1.
IHS
Datasheet2 pagine4 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-12-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Welwyn W31-1R0JA1 fornite dai suoi distributori.