Walsin Technologies WQCW2520Z0J12NPB
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WQCW2520Z0J12NPB fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD
Chip Wire Ind 2520(1008) 12nH,J,50Q,1.0A