Walsin Technologies WQCW1608Z0J5N6PB
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0603
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WQCW1608Z0J5N6PB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 0603, 5.6nH,J,20Q,0.7A
FIXED IND 5.6NH 700MA 150 MOHM