Walsin Technologies WQCW1005Z0J24NTB
General Purpose Inductor, 0.024uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WQCW1005Z0J24NTB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 0402 24nH,J,25Q,0.4A
FIXED IND 24NH 400MA 300 MOHM