Walsin Technologies WQCW1005Z0J10NTB
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WQCW1005Z0J10NTB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 0402 10nH,J,21Q,0.48A
FIXED IND 10NH 480MA 200 MOHM