Walsin Technologies WQCW1005Z0G51NTB
General Purpose Inductor, 0.051uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet7 pagine6 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WQCW1005Z0G51NTB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 0402 51.0nH,G,25Q,0.10A
FIXED IND 51NH 100MA 820 MOHM