Walsin Technologies WQCW1005Z0G11NTB
General Purpose Inductor, 0.011uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet7 pagine6 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WQCW1005Z0G11NTB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 0402 11.0nH,G,24Q,0.64A
FIXED IND 11NH 640MA 120 MOHM