Walsin Technologies WLQC0908Z0G8N1PB
General Purpose Inductor, 0.0081uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0805
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet9 pagine8 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLQC0908Z0G8N1PB fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 8.1NH 4.4A 6 MOHM SMD
SMD Square Coil 0908 8.1nH ±2%