Walsin Technologies WLFW2012Z0KR68PB
General Purpose Inductor, 0.68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet6 pagine7 anni fa
Introduction Date2018-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLFW2012Z0KR68PB fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 680NH 590MA 460 MOHM
Fert Chip Wire Ind2012(0805) 0.68uH ±10%